Regulaarsed kokkusaamised

Viimasel üldkoosolekul jõuti konsensusele, et Piraadipartei peaks hakkama regulaarseid ja eelmääratud teemaga kohtumisi organiseerima. Juhatuse praegune plaan on esialgu hakata kokku saama kord kuus, kusjuures seda vaheldumisi Eesti suuremates linnades.
 
Et leida kõige paremini sobiv aeg, oleme loonud käesoleva küsitluse, mida ootame täitma kõiki huvilisi, kes tahaks piraatide seltskonnas saada rohkem teada teemadest nagu krüptorahad, e-posti krüpteerimine, privaatsus Internetis, koopiaõigus, BitTorrent jne.
 
Meie nägemuses pakuks kokkusaamised nii praktilist abi oma privaatsuse ja turvalisuse kindlustamisel kui ka piraadipoliitilist perspektiivi, kuidas privaatsus ja turvalisus või nende puudumine meie igapäevaelu mõjutavad.
 
Ürituse formaadi kujunemist on võimalik jälgida ja sõna sekka öelda meie postiloendis. Seejuures tuleb muidugi arvestada, et formaat peab jääma piraadilikult vabaks.

Märgi ära need linnad Eesti viie suurima seast, kus toimuvatel kohtumistel oleksid huvitatud regulaarselt osalemast.
Vali kõik õhtud, mil sul sobiks kokkusaamistel käia.
NeljasViimane
Nädalapäev kuus
Kui kokkusaamised peaksid hakkama toimuma kuu lõpus, siis kas eelistad nendes kuudes, kus mõnd nädalapäeva on viis, neljandat või viimast nädalapäeva?